Volejte Po-Pá 7:00-15:30
OSTRAVA
Tel.: +420 596 768 755
BRNO
Tel.: +420 543 521 393
KOLÍN
Tel.: +420 737 238 437
Cenové nabídky
Zašlete nám poptávku
Záruka 2 roky
Jistota a spolehlivost
Zajistíme dopravu
Dodávky v rámci ČR

Roury a tvarovky sklolaminát

1.Kan-sklolaminát (290).png

více informací...

Sklolaminátové trouby a tvarovky, označované také jako potrubí GFK nebo GRP, mají celou řadu použití. Uplatnění nachází v systémech pro přepravu pitné, slané i odsolené vody, v požárních systémech, v elektrárnách, v zařízeních pro chemické a průmyslové odpady a oblasti kanalizací.

Hlavní výhodou sklolaminátových trub je vysoká pevnost a tuhost i při poměrně malé tloušťce stěny a nízké hmotnosti, téměř 100% odolnost proti vlivům prostředí a výborná chemická odolnost, stejně tak jako dlouhá životnost systému. Sklolaminátové potrubí je tak užíváno pro stavbu systémem odpadních vod, ve kterých se vyskytuje biogenická kyselina sírová s nízkou hodnotou pH.

Sklolaminátové potrubí je vyráběno z polyesterové pryskyřice, skleněného vlákna a křemičitého písku technologií odstředivého lití nebo kontinuálního navíjení na trn. V naší nabídce naleznete oba typy výrobků. Sklolaminátové trouby a tvarovky mají mimořádně široké spektrum tříd tuhostí a dimenzí, proto uvádíme ceny pouze na dotaz pro konkrétní realizaci dle zadání projektu.

Výběru neodpovídají žádné položky.